اندازه دندان ها در یک لبخند زیبا به چه صورت است 

داشتن دندان های بد رنگ و نا مرتب می تواند تاثیر زیادی در کاهش اعتماد به نفس شما داشته باشد. داشتن دندان های زیبا و ردیف و البته سالم، لبخند شما را زیباتر می کند . برای رسیدن به لبخندی هالیوودی و شیک ممکن است تغییراتی در فرم لثه، طول دندان، فاصله و برجستگی دندان ها ایجاد شود تا در نهایت لبخندی زیبا حاصل شود.

  • افرادی که دارای دندان های سالم و زیبایی هستند در روابط اجتماعی موفق تر هستند.

  • لبخند زیبا با دندان های سالم یکی از نشانه های سلامت جسم و روح و روان هر شخصی است.

  • لبخند زیبا نتیجه هارمونی و هماهنگی شکل، اندازه و زیبایی دندان ها و دیگر اجزا صورت است.

  رنگ صورتی لثه که در هنگام لبخند زدن نمایان می شود نشان از سلامت و شادابی لثه می باشد. بنابراین میزان دیده شدن لثه ها درحد طبیعی علامت دیگری برای طراحی لبخند زیبا در شما می باشد.به طور کلی لثه های قرمز، برگشته، متورم شده و بد رنگ و یا لثه های تحلیل رفته و بی روح می تواند علامتی برای  یک بیماری لثه ای یا بیماری های خاص باشد.

  برای خلق و داشتن یک لبخند زیبا باید به همه مواردی که می توانند در زیبایی لبخند دخالت داشته باشند توجه کرد.فرم صورت و لب ها، اندازه، شکل و رنگ دندان ها از قوانینی تبعیت می کنند که در صورت رعایت همه آن ها و هماهنگی همه اجزای صورت می توان لبخندی دلنشین نصیب فرد کرد.کلینیک دندانپزشکی مهراد با بروزترین تجهیزات دندانپزشکی با بهترین متخصص ایمپلنت آماده ارائه بهترین خدمات دندانپزشکی به شما می باشند.

  0 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *