بهترین متخصص ایمپلنت

گاهی برای بیماران ما سوال پیش می آید که چرا برخی از پزشکان هزینه ایمپلنت کمی از ما میگیرند ؟

ایمپلنت های ارزان قیمت و متریال نا مرغوب است که در نتیجه علاوه بر ظاهر نا زیبا طول عمر ایمپلنت دندان شما را نیز کاهش می دهد

به مطالب ایمپلنت دندان و بهترین متخصص ایمپلنت دسترسی سریع داشته باشید :

ایمپلنت دندان در چه صورتی ناموفق است؟

تصوير بالا يک ايمپلنت ناموفق را نشان ميدهد که ظاهر دندان ها و لبخند را نازیبا کرده است. همانطور كه ميبينيد لثه و استخوان اطراف ايمپلنت دندان تحليل رفته و بخش هاى فلزى آن در قسمت دندان هاى قدامى كه بسيار در زيبايى لبخند و دندان ها تاثير گذار است كاملا مشخص است. يكى ديگر از علايم ناموفق بودن ايمپلنت لق بودن دائمى روكش آن است.

پروسه ى ايمپلنت كردن دندان پروسه ايست كه به متخصص ایمپلنت ، تجربه و دانش زيادى نياز دارد و اگر كار به درستى انجام نشود و توسط بهترین متخصص ایمپلنت انجام نگیرد، درمان ايمپلنت شكست ميخورد.

چرا باید بهترین متخصص ایمپلنت را انتخاب کنیم؟

هنگامی که به سراغ روش جراحی ایمپلنت های دندانی می آیید، بهتر است فردی را انتخاب کنید که  متخصص در زمینه ایمپلنت و حتی بهترین متخصص ایمپلنت باشد و نه فردی که این روش را فقط یک روش از چندین روش خود بداند و تخصص حرفه ای در این زمینه نداشته باشد. کسی که تجربه زیاد در ایمپلنت های دندانی داشته باشد بهتر می تواند مراقبت ها و جراحی سطح بالا در زمینه ایمپلنت انجام دهد.

گاهی برای افراد سوال پیش می آید که از کجا متوجه بشویم مشکل ما با دندانپزشکی زیبایی حل میشود و یا نیاز به ایمپلنت دندان داریم

برای پاسخ به سوالات خود از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

و مقالات مربوط به لمینت دندان و کامپوزیت ونیر ما را مشاهده کنید.

بهترین متخصص ایمپلنت

ایمپلنت دندان

قیمت لمینت دندان و لیفت لثه

دندانپزشکی زیبایی

ایمپلنت فوری چگونه انجام میشود؟ چه مواقعی از درمان ایمپلنت فوری میتوانیم استفاده کنیم؟

مزیت ایمپلنت فوری چیست؟

و ایمپلنت فوری به چه شرایطی نیاز دارد؟

توضیحات متخصص ایمپلنت و متخصص لثه ( دکتر علی صفار )

کیسی که دکتر علی صفار بهترین متخصص ایمپلنت در مورد آن توضیح میدهند به دلیل افزایش پوسیدگی در crown دندان ها است که حتی به سطح ریشه ها هم رسیده است و به اضافه اینکه اندو های نامناسبی دارند ایمپلنت فوری میشوند در واقع این دندان ها را خارج میکنند و ایمپلنت فوری را جایگزین آن می کنند

ویژگی هایی که بهترین متخصص ایمپلنت باید داشته باشد چیست؟

 • بهترین متخصص ایمپلنت خطر عوارض را کاهش می دهد

  عوارض ناشی از ایمپلنت دندان و حساسیت این درمان بهترین دلیل برای انتخاب یک متخصص خوب و بهترین متخصص ایمپلنت در یک کلینیک برای ایمپلنت دندان است. خطر وجود عوارض در دانش و تجربیات حرفه ای دندانپزشکی و بهترین متخصص ایمپلنت، احتمال کمتری دارد. انتخاب ایمپلنت دندان یک تصمیم بزرگ است. بنابراین بهترین متخصص ایمپلنت برای انجام این روش می تواند شما را تحت تاثیر قرار دهد. بله، یک دندانپزشک عمومی با داشتن گواهینامه ممکن است هزینه کمتر نسبت به متخصص بگیرد ، اما این دندانپزشک  آموزش تجربه کمتری در زمینه ایمپلنت داشته است.

 • بهترین متخصص ایمپلنت می تواند بیماری لثه را بهتر مدیریت کند

  به عنوان بخشی از آموزش ایمپلنت دندان، بهترین متخصص ایمپلنت ویژگی های بیماری ها و عفونت های دهان و نحوه درمان آنها را می آموزند.

 • آیا بهترین متخصص ایمپلنت بورد تخصصی در زمینه ایمپلنت دندان دارد؟

  همه دندانپزشکان معمولا پس از اینکه دوره دندانپزشکی عمومی خود را می گذرانند می توانند در زمینه ایمپلنت دندان کار کنند و ایمپلنت دندان بکارند. اما بهترین متخصص ایمپلنت دندان کسی است که علاوه بر تحصیلات در زمینه دندانپزشکی عمومی ، چند سال دوره ها و تحصیلات تخصصی در زمینه مهارت‌های جراحی ، اطلاعات در مورد بیماری های لثه و جراحی لثه و به خصوص ایمپلنت دندان دیده است. دوره‌ های تخصصی دندانپزشکی نیاز به رعایت استانداردهای بالا و آموزش و عملکرد در سطح عالی دارند.

  بهترین متخصص ایمپلنت دندان ، باید علاوه بر گذراندن دوره عمومی ۶ ساله دندانپزشکی و بعد از آن با قبول شدن در رشته تخصصی پریو یا پروتز های دندانی و ایمپلنت دندان به مدت ۳ تا ۵ سال منظم در دانشگاه معتبر دوره مربوط را گذرانده باشد و همچنین در امتحانات بورد که بعد از اتمام دوره گرفته می شود ،قبول شده باشد که در دوره تخصص کلی بیماران مختلف را درمان می کند و به  تجربه بالایی در درمان بیماران  ایمپلنت دندان می رسد.

 • بهترین متخصص ایمپلنت چندسال سابقه در زمینه ایمپلنت دندان دارد؟

  تجربه کافی در دندانپزشکی به خصوص ایمپلنت دندان اهمیت زیادی دارد زیرا یک متخصص ایمپلنت دندان و بهترین متخصص ایمپلنت با تجربه ، با تمامی مراحل آشنایی کامل دارد و حتی میداند برای هر مرحله چه مدت زمان نیاز است. سال‌های کاری زیاد و موارد متعدد درمانی و انواع بیماران باعث افزایش تجربه و مهارت بهترین متخصص ایمپلنت دندان  و اخذ تصمیم درست در زمینه ایمپلنت دندان میشود

 • هزینه های ایمپلنت دندان در مطب بهترین متخصص ایمپلنت چقدر میباشد؟

  هزینه ایمپلنت دندان باید علاوه بر استفاده از مواد خوب معقول و منصفانه باشد .چون پروسه ایمپلنت دندان سه ماه هست اصولا هزینه ها هم باید اقساطی باشند.

   بهترین متخصص ایمپلنت دندان باید در زمان معین مراحل درمان و تمامی معایب و مزایای تصمیم گیری های متخلف درمانی ایمپلنت دندان را به اطلاع بیمار متقاضی ایمپلنت دندان برساند.

بررسی دلایل به وجود آمدن عفونت ایمپلنت توسط بهترین متخصص ایمپلنت:

 از دلایلی که باعث عفونت ایمپلنت دندان می شود عدم قرار گرفتن کامل ایمپلنت دندان در استخوان فک می باشد. در اطراف ایمپلنت دندان در واقع باید استخوان قرار بگیرد اگر ایمپلنت دندان لق باشد می تواند تولید عفونت کند.چنانچه اگر ایمپلنت دندان با استخوان فک به صورت کامل جوش نخورد جای نگرانی نیست زیرا می توان این درمان را دوباره انجام داد.عفونت ایجاد شده بعد از کاشت ایمپلنت دندان می تواند دلیل های زیادی داشته باشه دلایلی چون پوکی استخوان، سیگار کشیدن، رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان، دیابت و یا بیماری ضعف سیستم ایمنی بدن و… می باشد

هزینه ایمپلنت دندان

مهارت بهترین متخصص ایمپلنت، كيفيت ايمپلنت استفاده شده و محيط استريل در حين جراحى ايمپلنت می تواند عوامل تعيين كننده اى در موفقيت ايمپلنت دندان شما باشند.بعد از انجام جراحى و كاشت ايمپلنت دندان ، نوبت شما است تا نقش خود براى داشتن یک ايمپلنت دندان موفق رو بازی كنيد. كارهايى كه شما بايد براى موفقيت ايمپلنت خود انجام بديد شامل موارد زير است:

 • مصرف كامل آنتی بيوتيک هاى تجويز شده توسط بهترین متخصص ایمپلنت
 • استفاده از كمپرس سرد
 • استفاده از غذاهاى نرم در روز هاى اول جراحی ایمپلنت
 • رعايت بهداشت دهان و دندان ها
 • ترک سيگار حداقل تا دو هفته بعد از جراحی ایمپلنت
بهترین متخصص ایمپلنت

شما باید قبل از انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت دندان مطمئن شوید او تمام معاینات اولیه دندان را انجام داده و موارد زیر را در نظر می‌گیرد:

 • تهیه رادیوگرافی ها و فتو گرافی های مناسب از بیماران برای درمان ایمپلنت دندان
 • غربالگری سرطان دهان
 • معاینه کلی سلامت لثه و استخوانهای فک
 • ارزیابی کامل بایت از جمله الگوی لق شدن دندان‌ها، ساییدگی آنها و عملکرد کلی بایت
 • عملکرد مفصل گیجگاهی فکی
 • مناسب بودن استخوان از نظر اندازه و شکل و تراکم و مناسب بودن بافت لثه در ناحیه کاشت ایمپلنت دندان

مراقبت های لازم توصیه شده بعد از کاشت ایمپلنت دندان توسط متخصص ایمپلنت

 • سه هفته اول با ایمپلنت دندانی چیزی جویده نشود.

 • ایمپلنت دندان خود را مسواک بزنید و بهداشت دهان را رعایت کنید.

 • هر ۶ ماه یک بار به دندانپزشک مراجعه کنید.

 • برای تمیز کردن ایمپلنت دندان خود از اشیای نوک تیز استفاده نکنید.

نکته : طول عمر درمان ایمپلنت دندان به طور میانگین ۲۰ الی ۲۵ سال می باشد که در صورت مراقبت های بیشتر و همچنین انجام درمان توسط بهترین متخصص ایمپلنت دندان می تواند جایگزین مناسبی برای دندان های طبیعی شما باشد و با عمر طولانی پاسخگوی نیاز های شما باشد.

 • تمیز کردن لا به لای ایمپلنت و دندان های مجاور با مسواک بین دندانی

 • تمیز کزدن لا به لای دندان ها با نخ دندان

 • مسواک زدن روی دندان ها و زبان

دلایلی که باعث می شوند کاشت ایمپلنت دندان ناموفق باشد چیست؟

ضعف بهداشت دهان در ایمپلنت و بررسی آن توسط بهترین متخصص ایمپلنت :

حفظ بهداشت دهان پس از کاشت ایمپلنت دندان اهمیت زیادی دارد و نقش مهمی در موفقیت درمان ایفا می‌کند. در صورتی که محدودیت‌هایی دارید که بر دامنه حرکتی دستان شما در هنگام مسواک زدن تأثیر می‌گذارد یا به هر شکلی در توانایی تمیز کردن دندان‌ها اختلال ایجاد می‌کند، احتمالاً کاشت ایمپلنت دندان برای شما مناسب نیست. در صورتی که بهداشت دهان را رعایت نکنید تجمع پلاک و باکتری‌ها منجر به عفونت لثه در پیرامون ایمپلنت دندان می‌شود. اگر عفونت لثه پیشرفت نماید باعث تحلیل رفتن استخوان فک، لق شدن ایمپلنت دندان و از دست دادن آن می‌شود.

 بیماری لثه و بررسی آن توسط بهترین متخصص ایمپلنت که تخصص در زمینه پریودنتال دارد :

داشتن لثه سالم معیار مهمی برای جراحی ایمپلنت دندان است. در صورت وجود بیماری لثه نمی‌توانید ایمپلنت دندان بکارید بلکه باید پیش از آن، مشکل لثه را حل کنید. بیماری لثه به التهاب یا عفونت لثه گفته می‌شود که باعث تخریب بافت لثه و استخوان فک می‌شود. در صورتی که این عفونت درمان نشود ایمپلنت دندان را احاطه کرده و باعث شکست درمان می‌شود. در صورتی که عفونت لثه دارید حتماً به دندانپزشک مراجعه کنید.

کم بودن استخوان فک و بررسی توسط بهترین متخصص ایمپلنت :

موفقیت درمان بستگی زیادی به کیفیت و حجم استخوان در محل کاشت ایمپلنت دندان دارد. در صورتی که استخوان سالم به اندازه کافی وجود نداشته باشد نمی‌تواند ایمپلنت دندان و فشار وارد بر آن را تحمل کند بنابراین درمان با عدم موفقیت مواجه می‌شود. تحلیل رفتن استخوان در افرادی که پوکی استخوان دارند اتفاق می‌افتد. در این وضعیت تراکم استخوان کاهش یافته و استخوان‌ها شکننده می‌شوند بنابراین خطر شکستن آنها بیشتر است. عفونت شدید لثه نیز باعث تخریب استخوان فک می‌شود. همچنین در صورتی که مدت زیادی از کشیدن دندان گذشته باشد استخوان تا حدی باز جذب شده و کوچک می‌شود.

سیگار کشیدن که هر دندانپزشک و متخصص ایمپلنت آن را منع می کند:

سیگار کشیدن یکی از عوامل ناموفق بودن درمان ایمپلنت دندان است چون باعث محدود شدن جریان خون در لثه و کند شدن فرآیند التیام بافت‌ها می‌شود. چندین پژوهش نشان داده‌ اند میزان عدم موفقیت درمان ایمپلنت دندان در افراد سیگاری ۲۰% است. البته باید بدانید اگر سیگاری هستید به این معنی نیست که نمی‌توانید ایمپلنت دندان بکارید بلکه باید بهداشت دهان را به خوبی رعایت کنید و سیگار را ترک کنید . اگر نمی‌توانید حداقل باید سیگار را یک هفته قبل از عمل کنار بگذارید و حداقل تا دو ماه پس از عمل نکشید.

نقش لیزر در جراحی ایمپلنت دندان ؟

درمان ایمپلنت دندان با لیزر درمانی بهتر و با آسیب کمتر به بافت نرم و سخت توسط بهترین متخصص ایمپلنت می باشد. استفاده از لیزر در جراحی ایمپلنت دندان باعث می شود، محل جراحی با حداقل آسیب به بافت نرم و سخت، آماده شود. در واقع ما جراحی آتروماتیک و بدون آسیب در جراحی ایمپلنت دندان با لیزر خواهیم داشت.

بهترین متخصص ایمپلنت : بهتر است بدانید که در جراحی ایمپلنت دندان با لیزر، ما قادر خواهیم بود فقط بافت هایی را که نیاز داریم، برداریم و به بافت های سالم اطراف، آسیبی وارد نکنیم. برداشت بافت نرم و سخت با حداقل آسیب خواهد بود. دقت انجام جراحی در این روش بسیار افزایش دارد و خونریزی مانند روش جراحی با تیغ، نخواهیم داشت.

مهم ترین مزایای لیزر در جراحی ایمپلنت دندان توسط بهترین متخصص ایمپلنت :

 • جالب است بدانید که لیزر پروسه بهبود زخم را سرعت می بخشد. ما فقط بافت مورد نظر برای جراحی  را از بقیه بافت ها جدا می کنیم و به بافت های مجاور، آسیب غیر ضروری نمی زنیم. این مزیت، فرایند التیام زخم را بهبود می بخشد. جراحی لیزر به طور بسیار موثری، واکنش التهابی بافت را کاهش می دهد یا از آن جلوگیری می کند.

 • انجام جراحی ایمپلنت دندان همراه با لیزر توسط بهترین متخصص ایمپلنت در غرب تهران ترشح آنزیم های بازدارنده فرایند التهابی را تقویت می کند. همچنین لیزر خواص ضد میکروبی دارد که مشکلات عفونت را بر طرف می کند. لیزر سبب تحریک التیام بافت سخت و نرم می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *