عوارض ایمپلنت نکردن دندان

(بهترین متخصص ایمپلنت)

پس از اینکه درمان عصب کشی دندان را انجام دادیم اکثر دندان ها پس از درمان با یک ضربه کوچک در دهان بیمار می افتند. همچنین در زمانی که پس از درمان عصب کشی، دندان خود را روکش می کنید احتمال پوسیدگی دندان در زیر روکش دندان وجود دارد و چون به علت از بین رفتن عصب دندان، درد ناشی از پوسیدگی را متوجه نمی شوید، احتمال شکستن و افتادن آن در دهانتان بسیار بالا می رود و نیاز به درمان ایمپلنت دندان توسط بهترین متخصص ایمپلنت پیدا می کنید.

امروزه درمان ایمپلنت دندان به دلایل متعددی جزء محبوبترین روش های جایگزینی دندان از دست رفته می باشد. طول عمر بالا، استحکام و ثبات ارائه شده توسط درمان ایمپلنت مهمترین ویژگی هایی که باعث افزایش ایمپلنت دندان شده است

عوارض از دست دادن دندان و ایمپلنت نکردن آن چیست؟

  • ظاهر ناخوشایند، چروکیدگی و پیری زودرس
  • احساس درد هنگام خوردن و جویدن
  • به هم خوردن نظم سایر دندان ها
  • از دست دادن اعتماد به نفس
  • تحلیل استخوان فک
  • بیماری لثه

از مهم ترین مزایای انتخاب درمان ایمپلنت دندان توسط بهترین متخصص ایمپلنت برای جایگزینی دندان از دست رفته این است که سبب حمایت از سلامت فک می گردد. با استفاده از این درمان در دندانپزشکی دکتر مهرداد نقشینه در غرب تهران استخوان فک قوی و سلامت باقی مانده که این وضعیت سبب تاثیر مثبت بر روی سلامت دندان و شکل صورت همزمان با افزایش سن می شود. ایمپلنت های دندانی اغلب ظاهری بهتر داشته و به طور طبیعی احساس و عملکرد یک دندان واقعی را ارائه می دهند. همچنین، این درمان دوام بالاتری داشته و به طور میانگین طول عمری ۲۵ ساله دارد.

دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه : مشکلات از دست دادن دندان و قرار ندادن ایمپلنت دندان به شدت حائز اهمیت است به صورتی که تمام دندانپزشکان به بیمار توصیه می کنند بلافاصله پس از جراحی دندان شکسته یا کشیدن دندان اقدام به کاشت ایمپلنت های دندانی کنند. این مشکلات علاوه بر تاثیری که بر ظاهر و چهره شما دارند، مشکلات بسیاری را برای سلامت دهان و دندان و سایر ارگان های بدن مانند قلب به وجود می آورند.

درمان ایمپلنت دندان مهم است و باید حتما توسط متخصصین با تبحر و با تجربه انجام شود تا مشکلی در حین درمان به وجود نیاید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *