هزینه ایمپلنت دندان توسط بهترین متخصص ایمپلنت

دندانپزشکی خوب در غرب تهران

از جمله سوالاتی که اغلب افراد درباره ایمپلنت دندان می‌ پرسند هزینه ایمپلنت دندان است و باید گفت هزینه ایمپلنت با توجه به اینکه شرایط بیماران متفاوت است، در افراد و دندان‌های مختلف، هزینه ایمپلنت دندان هم متفاوت است.

اما علاوه بر شرایط بیماران، فاکتورهای دیگری مثل برند ايمپلنت، جنس پروتز، دست مزد متخصص، تجهيزات كلينيک و نحوه ى استريل كردن هم بر هزینه ایمپلنت دندان موثر است.

هیچ یک از دو بیمار یا درمان های ایمپلنت دندان سفارشی برای بیمار دقیقا یکسان نیست، بنابراین تعداد انتصاب ها، روش ها و هزینه های ایمپلنت های دندان بسته به نوع فرد بستگی دارد. بر خلاف دیگر گزینه های جایگزینی دندان، ایمپلنت های دندانی برای شما سفارشی شده اند، به همین دلیل شبیه دندان طبیعی هستند. گفتنی است که هزینه ایمپلنت های دندانی نسبت به دیگر گزینه های جایگزین دندان بسیار مطلوب است زیرا ایمپلنت های دندانی می توانند تا مدت طولانی، حتی یک عمر طول بکشد. مهم این است که شما میخواهید از دندانپزشک ایمپلنت با تجربه و بهترین متخصص ایمپلنت استفاده کنید تا ایمپلنتهای شما به خوبی نیازهای شما را برطرف کنند. ممکن است گزینه های دیگر جایگزینی دندان ها دارای هزینه پایینتری نسبت به ایمپلنت باشد، اما شما یکبار هزینه می کنید و یک عمر استفاده می کنید

هزينه ايمپلنت دندان

تاکید کلینیک دندانپزشکی مهراد در غرب تهران در اینجا معتبر بودن متخصص ایمپلنت و انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت است. هر دندانپزشک می تواند خدمات ایمپلنت را با هر هزینه ای ارائه دهد، اما یک متخصص ایمپلنت معتبر ، تجربه دارد و از تجربه بدست آورده بهترین روش برای شما به ارمغان می آورد . پس از قرار ملاقات با بهترین متخصص ایمپلنت و ارزیابی اولیه، متخصص ایمپلنت دندان شما باید برنامه درمان شامل تعداد تخمینی از قرار ملاقات ها و هزینه ها را در اختیار شما قرار دهد و در صورت تغییر در طول روند، به شما اطلاع دهد.

عوامل بسیاری وجود دارد که می توانند هزینه ایمپلنت های دندانی را تحت تاثیر قرار دهند، از جمله :

  • چه تعداد دندان جایگزین می شود
  • مواد مورد استفاده
  • هزینه های مربوط به محل

در روند نصب ایمپلنت های دندانی مراحل زیادی وجود دارد که در هزینه ایمپلنت دندان تاثیرگذار است. این مراحل عبارتند از :

  • مشاوره ایمپلنت : روند ایمپلنت دندان با مشاوره آغاز می شود. این به متخصص ایمپلنت اجازه خواهد داد که درباره آنچه که شما با آن مواجه هستید صحبت کند ، شما درباره انتظارات خود با متخصص ایمپلنت صحبت کنید و به هر سوالی که دارید پاسخ دهید و یک برنامه درمان کامل برای شما تهیه شود و هزینه ایمپلنت دندان شما مشخص شود.
  • X-Ray ها و تراکم استخوان X-Ray از دندان ها برای موفق شدن طولانی مدت درمان ایمپلنت دندان، مهم است اگر تراکم استخوان رضایت بخش باشد و مقدار کافی در محل مورد نظر استخوان وجود داشته باشد و استخوان تحلیل نرفته باشد نتیجه درمان ایمپلنت بهتر خواهد بود. اشعه ایکس، در صورت لزوم، در مشاوره اولیه شما گرفته می شود. در بعضی موارد لازم است که پیوند استخوانی و / یا لنفوسيت سینوس قبل از انجام کاشت ایمپلنت انجام شود که این مورد توسط بهترین متخصص ایمپلنت به خوبی تشخیص داده می شود و در هزینه های ایمپلنت تثیرگذار خواهد بود.
  • درمان بهداشتی پیشگیرانه : همچنین در درمان ایمپلنت مهم است که دندان ها و لثه ها سالم باشند تا درمان ایمپلنت موفقیت آمیز باشد. قبل از آغاز پروسه ایمپلنت، متخصص ایمپلنت مراحلی را جهت از بین بردن باکتری های مضر از دندان و لثه انجام می دهد
  • اتصالات ایمپلنت : هنگامی که ایمپلنت به درستی پیوند داده شده باشد، انتهای نهایی و تاج را می توان نصب کرد.
هزینه ایمپلنت دندان

امروزه تقریبا هر فردی به سلامت دهان و دندان خود اهمیت می دهد و اگر بر اثر رعایت نکردن بهداشت و یا دلایل دیگر دندان خود را از دست داده باشد، به فکر ایمپلنت و کاشت دندان است و یکی از گزینه های کاشت دندان، ایمپلنت است.در صورتى كه قرار است در آينده دندان خود را ايمپلنت كنيد، بايد بدانيد كه بهتر است سيگار را تا جاى ممكن ترک كنيد. مصرف سيگار ممكن است ايمپلنت دندانى شما را به دردسر بياندازد. همچنين استفاده از نخ دندان و مسواک به صورت مرتب، بعد از ايمپلنت كردن دندان ضرورى است.

ایمپلنت های دندانی تقریبا برای هر کسی که یک یا چند دندان را از دست داده است و می خواهد ظاهر یا توانایی جویدن خود را بازگرداند مناسب است با این حال، همانطور که مهم است که بافت استخوانی بیمار به طور کامل توسعه یافته باشد، در جوانان کمتر از ۱۸ سال استفاده نمی شود.

برای کاشت دندان، ایمپلنت در نظر گرفته می شود. دهان شما باید در شرایط سالم، بدون پوسیدگی دندان و یا بیماری پریودنتال فعال باشد. اگر ایمپلنت انجام شود و پریودنتال فعال باشد، خطراینکه یک عفونت در اطراف ایمپلنت ایجاد شود وجود دارد که این امر منجر به شکست و از دست دادن ایمپلنت خواهد شد.

تا زمانى كه دندان از دست رفته تان را جايگزين نكنيد، نميتوانيد به لبخند خودتان حس خوبى داشته باشيد. همان طور كه در تصوير بالا ميبينيد، دندان ايمپلنت شده كاملا شبيه به دندان هاى طبيعى است و اگر عكس بالايی نبود، مصنوعى بودن اين دندان قابل تشخيص نبود.

كاشت اين واحد ايمپلنت در كلينيك دندانپزشکی مهراد در غرب تهران انجام شده است و همان طور كه ميبينيد، رنگ پروتز كاملا هم رنگ با ساير دندان ها انتخاب شده است، نه روشن تر و نه تيره تر است!

قیمت ایمپلنت برای بسیاری از افراد مهم است بهتر است بدانید در کلینیک دندانپزشکی خوب مهراد در غرب تهران ایمپلنت با کیفیت عالی و قیمت مناسب انجام می شود.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *