هزینه ایمپلنت دندان توسط بهترین متخصص ایمپلنت

از جمله سوالاتی که اغلب افراد درباره ایمپلنت دندان می‌ پرسند هزینه ایمپلنت دندان است و باید گفت هزینه ایمپلنت دندان با توجه به اینکه شرایط بیماران متفاوت است، در افراد و دندان‌های مختلف، هزینه ایمپلنت دندان هم متفاوت است.

اما علاوه بر شرایط بیماران ، فاکتورهای دیگری مثل برند ايمپلنت دندان ، جنس پروتز ، دست مزد متخصص ایمپلنت ، تجهيزات كلينيک و نحوه ى استريل كردن هم بر هزینه ایمپلنت دندان موثر است.

هیچ یک از دو بیمار یا درمان های ایمپلنت دندان سفارشی برای بیمار دقیقا یکسان نیست، بنابراین تعداد انتصاب ها ، روش ها و هزینه ایمپلنت دندان به فرد بستگی دارد. بر خلاف دیگر گزینه های جایگزینی دندان، ایمپلنت دندان برای شما سفارشی شده اند، به همین دلیل شبیه دندان طبیعی هستند. گفتنی است که هزینه ایمپلنت دندان نسبت به دیگر گزینه های جایگزین دندان بسیار مطلوب است زیرا ایمپلنت دندان می تواند تا مدت طولانی، حتی یک عمر کارایی داشته باشد. مهم این است که شما میخواهید از دندانپزشک ایمپلنت دندان با تجربه و بهترین متخصص ایمپلنت استفاده کنید تا ایمپلنت دندان شما به خوبی نیازهای شما را برطرف کند. ممکن است گزینه های دیگر جایگزینی دندان ها دارای هزینه پایین تری نسبت به ایمپلنت دندان باشد، اما شما یکبار هزینه می کنید و یک عمر استفاده می کنید

هزينه ايمپلنت دندان توسط متخصص

تاکید دندانپزشکی خوب مهراد در غرب تهران در اینجا معتبر بودن متخصص ایمپلنت و انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت است. هر دندانپزشک می تواند خدمات ایمپلنت را با هر هزینه ای ارائه دهد، اما معتبرترین و بهترین متخصص ایمپلنت  ، تجربه دارد و از تجربه بدست آورده بهترین روش برای شما به ارمغان می آورد . پس از قرار ملاقات با بهترین متخصص ایمپلنت و ارزیابی اولیه، متخصص ایمپلنت شما باید برنامه درمان شامل تعداد تخمینی از قرار ملاقات ها و هزینه ها را در اختیار شما قرار دهد و در صورت تغییر در طول روند، به شما اطلاع دهد.

عوامل بسیاری وجود دارد که می توانند هزینه ایمپلنت دندان را تحت تاثیر قرار دهد، از جمله :

 • چه تعداد دندان جایگزین می شود
 • مواد مورد استفاده
 • هزینه های مربوط به محل
 • هزینه فیکسچر ایمپلنت دندان مصرفی توسط بهترین متخصص ایمپلنت
 • هزینه هیلینگ و ایمپرشن کوپینگ ایمپلنت دندان
 • نوع اباتمنت مصرفی در ایمپلنت دندان
 • نوع پروتز و روکشی که روی ایمپلنت دندان قرار داده می‌شود که این روکش می تواند فلز دار باشد و یا اینکه از جنس روکش زیرکونیا باشد
 • دستمزد بهترین متخصص ایمپلنت که بستگی به مهارت در کاشت ایمپلنت دندان و سابقه کاری دارد
 • تجهیزات کلینیک و استریلیزاسیون و مواد مصرفی که در دندانپزشکی خوب مهراد بهترین متخصص ایمپلنت دندان سعی بر این دارد تا از بهترین مواد مصرفی ایمپلنت دندان استفاده کند

در روند نصب ایمپلنت دندان مراحل زیادی وجود دارد که در هزینه ایمپلنت دندان تاثیرگذار است. این مراحل عبارتند از :

 • مشاوره ایمپلنت : روند ایمپلنت دندان با مشاوره آغاز می شود. این به متخصص ایمپلنت اجازه خواهد داد که درباره آنچه که شما با آن مواجه هستید صحبت کند ، شما درباره انتظارات خود با متخصص ایمپلنت صحبت کنید و به هر سوالی که دارید پاسخ دهید و یک برنامه درمان کامل برای شما تهیه شود و هزینه ایمپلنت دندان شما مشخص شود.
 • X-Ray ها و تراکم استخوان X-Ray از دندان ها برای موفق شدن طولانی مدت درمان ایمپلنت دندان، مهم است اگر تراکم استخوان رضایت بخش باشد و مقدار کافی در محل مورد نظر استخوان وجود داشته باشد و استخوان تحلیل نرفته باشد نتیجه درمان ایمپلنت بهتر خواهد بود. اشعه ایکس، در صورت لزوم، در مشاوره اولیه شما گرفته می شود. در بعضی موارد لازم است که پیوند استخوانی و / یا لنفوسيت سینوس قبل از انجام کاشت ایمپلنت انجام شود که این مورد توسط بهترین متخصص ایمپلنت به خوبی تشخیص داده می شود و در هزینه های ایمپلنت تاثیرگذار خواهد بود.
 • درمان بهداشتی پیشگیرانه : همچنین در درمان ایمپلنت مهم است که دندان ها و لثه ها سالم باشند تا درمان ایمپلنت موفقیت آمیز باشد. قبل از آغاز پروسه ایمپلنت، متخصص ایمپلنت مراحلی را جهت از بین بردن باکتری های مضر از دندان و لثه انجام می دهد
 • اتصالات ایمپلنت : هنگامی که ایمپلنت به درستی پیوند داده شده باشد، انتهای نهایی و تاج را می توان نصب کرد.
هزینه ایمپلنت دندان

دندانپزشک خوب در غرب تهران

امروزه تقریبا هر فردی به سلامت دهان و دندان خود اهمیت می دهد و اگر بر اثر رعایت نکردن بهداشت و یا دلایل دیگر دندان خود را از دست داده باشد، به فکر ایمپلنت و کاشت دندان است و یکی از گزینه های کاشت دندان، ایمپلنت دندان است.در صورتى كه قرار است در آينده دندان خود را ايمپلنت كنيد، بايد بدانيد كه بهتر است سيگار را تا جاى ممكن ترک كنيد. مصرف سيگار ممكن است ايمپلنت دندانى شما را به دردسر بياندازد. همچنين استفاده از نخ دندان و مسواک به صورت مرتب، بعد از ايمپلنت كردن دندان ضرورى است

ایمپلنت های دندانی تقریبا برای هر کسی که یک یا چند دندان را از دست داده است و می خواهد ظاهر یا توانایی جویدن خود را بازگرداند مناسب است با این حال، همانطور که مهم است که بافت استخوانی بیمار به طور کامل توسعه یافته باشد، در جوانان کمتر از ۱۸ سال استفاده نمی شود.

برای کاشت دندان، ایمپلنت در نظر گرفته می شود. دهان شما باید در شرایط سالم، بدون پوسیدگی دندان و یا بیماری پریودنتال فعال باشد. اگر ایمپلنت انجام شود و پریودنتال فعال باشد، خطر اینکه یک عفونت در اطراف ایمپلنت دندان ایجاد شود وجود دارد که این امر منجر به شکست و از دست دادن ایمپلنت دندان خواهد شد.

تا زمانى كه دندان از دست رفته تان را جايگزين نكنيد، نميتوانيد به لبخند خودتان حس خوبى داشته باشيد. همان طور كه در تصوير بالا ميبينيد، دندان ايمپلنت شده كاملا شبيه به دندان هاى طبيعى است و اگر عكس بالايی نبود، مصنوعى بودن اين دندان قابل تشخيص نبود.

كاشت اين واحد ايمپلنت در دندانپزشکی خوب مهراد در غرب تهران انجام شده است و همان طور كه ميبينيد، رنگ پروتز كاملا هم رنگ با ساير دندان ها انتخاب شده است، نه روشن تر و نه تيره تر است!

کیفیت ایمپلنت دندان و هزینه ایمپلنت دندان

بهترین متخصص ایمپلنت با انتخاب برند خوب ایمپلنت دندان کیفیت کار خود را بالا میبرد. البته موضوعی که بسیار قابل توجه است این است که ایمپلنت دندان اگر دارای بهترین کیفیت نیز باشد اما توسط بهترین متخصص ایمپلنت انجام نشود نتیجه ی مطلوبی را به بار نخواهد داشت و نتیجه این کار را میتوانید با یک کلیک مشاهده کنید . یکی از عوامل مهمی که بیش از برند ایمپلنت دندان بر کار شما تاثیر دارد سپردن کار به بهترین متخصص ایمپلنت است. انتخاب برند ایمپلنت دندان به شرایط بیمار بستگی دارد که این موضوع نیز توسط متخصص ایمپلنت تصمیم گیری میشود. یک برند ایمپلنت با کیفیت دارای جنس مرغوب و ماندگاری بالاست. سن بیمار، رابطه فکی بیمار، نوع استخوان و … عواملی هستند که در انتخاب برند ایمپلنت تاثیر گذارند.

بهترین برند های ایمپلنت دندان

 • سیستم ایمپلنت بایوهورایزن (BioHorizon) :
سيستم آمریکایی بايوهورايزن جزء سيستم های برتر دنيا میباشد. در اوايل ورود سیستم بایوهورایزن به ايران، سيستم اكسترنال موجب نارضايتی مخاطبان خود شد اما پس از ورود سيستم جديد بایوهورایزن – سيستم اينترنال و تيپرد – و تکنولوژی لیزرلاک به دلیل تسریع روند استخوان سازی و کاهش تحلیل استخوان موجب محبوبیت فراوان آن در جامعه دندانپزشکی گردید.
 • ایمپلنت استرامن (Straumann) (ITI):

این نوع ایمپلنت دندان ساخت کشور سوئیس است و جز ۵ برند ایمپلنت برتر دنیا است.این سیستم با سابقه طولانی در ساخت ایمپلنت دندان ، سیستم ایمپلنت دندانی بسیار خوبی محسوب می شود. این برند در ایران بنام آی تی آی شناخته می شود. این شرکت در ایران شعبه دارد. این برند انواع ایمپلنت دندان با قابلیت بارگذاری ۴ تا ۶ هفته را دارد.

 • ایمپلنت اس اى سى (SIC):

این برند محصول کشور سوئیس است همچنین به دلیل قیمت پایین آن نسبت به برند های ایمپلنت اروپایی از فروش مناسبی برخوردار است.

 • ایمپلنت اس پى اى SPI:

برند ایمپلنت اس پی ای یکی از معتبرترین برندهای سویس است. این برند ایمپلنت دندان عمر طولانی دارد همچنین به نسبت قیمت بالایی که دارد ولی از استرامن ارزانتر است. ایمپلنت اس پی ای دندانی دارای انواع اکتیو است که می توان ایمپلنت را در عرض سه هفته قرار داد.

 • ایمپلنت دندان استراتک (AstraTech)

برندی است که جهت ترمیم دندانی فوری کاربرد دارد و نتایج آن قابل پیش بینی است و همچنین از نظر زیبایی بی نظیر است.

 • ایمپلنت دندان آنکیلوز

برندی است که بیش از ۵۰ سال مورد استفاده متخصین ایمپلنت دندان قرار می گیرد. برند ایمپلنت دندان آنکیلوز با توجه به نتایج رضایت بخشی بلند مدت و ظاهر و عملکرد آن درست مانند دندان طبیعی عمل می کند. اتصال ایمپلنت این برند بسیار محکم و قابل اطمینان است.

 • نوبل بیوکر-Nobel BioCare:
این مارک از ایمپلنت‌، نوع پیشگام در این صنعت است و محصول کشور سوئیس است، نوبل بیوکر بعنوان یکی از قدیمی‌ ترین و تجاری‌ترین برندهای ایمپلنت در جهان است. این نوع ایمپلنت بهترین انتخاب برای ایمپلنت‌ های تک دندانی هستند و معمولاً برای درمان‌ های ایمپلنت چندگانه مانند بریج دندان، صفحات بر پایه ‌ی ایمپلنت و دستگاه‌ های مخصوصی از جمله All-on-4 بکار برده می شوند.
 • مگا ژن-MegaGen:
این برند ایمپلنت برای بیمارانی توصیه می ‌شود که از تراکم استخوانی خوبی برخوردارند؛ معمولا به خاطر مشخصات ظاهری این برند ایمپلنت‌، از آن جهت ایمپلنت ‌های تکی و دندان ‌های جلویی مورد استفاده قرار می گیرد، متخصصین از این سیستم برای جایگزینی دندان‌ ها توصیه می ‌کنند.

قیمت ایمپلنت برای بسیاری از افراد مهم است بهتر است بدانید در کلینیک دندانپزشکی خوب مهراد در غرب تهران ایمپلنت با کیفیت عالی و قیمت مناسب انجام می شود.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *