قیمت لمینت دندان

قيمت لمينت دندان

تعداد بیماران زیادی هستند که نمی دانند نیاز به چه روش درمانی دارند و اشتباها دندانپزشکی که تخصص در زمینه مورد نظر را ندارد درمان اشتباه را در نظر میگیرد. ممکن است بیماری با روش بلیچینگ و سفید کردن دندان مشکلش حل شود در صورتیکه دندانپزشک روش لمینت را پیشنهاد می کند بین این دو روش درمانی تفاوت زیادی وجود دارد و همچنین از نظر قیمت و هزینه نیز قیمت لمینت و هزینه بلیچینگ متفاوت است.

انواع مختلف انواع لمینت وجود دارد و انواع آنها در هزینه لمینت تاثیرگذار است به همین دلیل است که شما باید یک قرار ملاقات را در دندانپزشکی مهراد در غرب تهران رزرو کنید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

ونیر کامپوزیت

روکش های کامپوزیتی به درستی در کلینیک دندانپزشکی در غرب تهران توسط دندانپزشک ساخته شده و به طور مستقیم به دندان ها اعمال می شود. یک قرار ملاقات تنها برای این روش کافی است، که لبخند خیره کننده شما را به ارمغان می آورد و هرگونه نقص را پنهان می کند.

لومینرز

روش لومینرز یک درمان ترمیم کننده بسیار محافظه کارانه است که به هیچ وجه نیازی به حداقل آماده سازی دندان و یا هیچ تهیه ای از دندان نیست. لومینرز از یک ماده نازک که معمولا بدون استفاده از حفاری یا تزریق است ساخته شده است. لومینرز همراه با نتایج با کیفیت بالا، با دوام و زیبا است.

رزین کامپوزیت

ونیرهای کامپوزیتی بسیاری از مزایای جوان سازی را به عنوان ونیرهای پرسلن ارائه می دهند، از جمله پنهان شدن ترک ها، تراشه ها، شکاف ها و تغییر رنگ ها. این روکش های ارزان قیمت می تواند به شما اجازه می دهد لبخند زیبایی را بدست آورید بدون اینکه هزینه زیادی پرداخت کنید. در بیشتر موارد، ونیرهای کامپوزیت ساختار طبیعی دندان را حفظ می کند

زیرکونیا

وینرهای پرسلن زیرکونیا اغلب برای افرادی که دارای دندانهایی هستند که به شدت آسیب دیده یا فاسد شده اند، ایده آل هستند. این ترمیم ها می تواند قوی تر از ونیر های پرسلن سنتی باشد  با توجه به دوام بسیار ماندگاری مواد، زئونیا می تواند برای ایجاد تاج دندان و ترمیم ایمپلنت دندان استفاده شود. هزینه این نوع لمینت دندان بسیار مناسب است

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت لمینت دندان و مشاوره رایگان با کلینیک دندانپزشکی خوب مهراد در غرب تهران تماس یگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *