ونیر کامپوزیت برای سلامت دندان افراد

(قیمت کامپوزیت ونیر)

روکش های دندانی که از جنس کامپوزیت هستند و به آن ها ونیر کامپوزیت گفته می شود موادی با قابلیت انعطاف هستند که متناسب با دندان ها در دهان بیمار قرار می گیرند.

قیمت کامپوزیت ونیر

کاندیدای درمان کامپوزیت ونیر چه کسانی هستند :

.

  • افرادی که دارای دندان های نامنظم و نامرتب می باشند.
  • افرادی که دارای دندان های شکسته و پریده هستند.
  • افرادی که دارای دندان های کوچک و کوتاه می باشند.
  • افرادی که دارای دندان های روی هم رفته می باشند.
  • افرادی که دارای دندان های بسیار بلندی هستند.
  • افرادی که دارای دندان های بد رنگ هستند.
قیمت کامپوزیت ونیر

آنچه در تصوير رو به رو می بينيد، كامپوزيت هايى هستند كه مخصوص زيبايى هستند و در اصلاح طرح لبخند و اصلاح شكل دندان های بیمار در دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه در غرب تهران به كار ميروند اين كامپوزيت ها دارای طيف های رنگی مختلفى هستند و با كامپوزيت هايى كه برای ترميم دندان ها به كار می روند تفاوت دارند.

قیمت کامپوزیت ونیر

درمان كامپوزيت ونیر هميشه براى زيبايى نيست! برای مثال اين كيسى كه در تصوير می بينيد، دچار تحليل لثه شده اند و بخشی از ريشه دندان از لثه بيرون آمده بود. به تشخيص دكتر نقشينه، ونير كامپوزيت به عنوان يک راهكار خوب براى محافظت از ريشه دندانى كه بيرون آمده بود پيشنهاد شد.

دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه : بهتر است بدانید که بهترین مزیتی که درمان ونیر کامپوزیت دندان نسبت به روش های دیگر در دندانپزشکی دارد این است که دندان ها تراش نمی خورند و آسیبی به مینای دندان وارد نمی شود. اما ممکن است در درمان ونیر کامپوزیت نیز در مواردی که چرخش دندان بیش از حد متوسط باشد نیاز به تراش اندکی داشته باشیم. همچنین لازم به ذکر است جهت حفظ سلامت لثه ها در دراز مدت ، ونیر کامپوزیت ها برای درمان بهم ریختگی های ساده دندانی نسبت به درمان های دیگر گرینه مناسبی می باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *