امروزه با پیشرفت در زمینه دندانپزشکی می توان در صورت بروز مشکلات و مراجعه به مطب و کلینیک های دندانپزشکی مشکلات دندانی را از بین برد اما بهتر است به این نکته هم توجه داشته باشید که خوشبختانه بسیاری از داروهای خانگی وجود دارد، که شما می توانید برای روشن و سفید کردن دندان ها و زیبایی لبخند خود استفاده کنید، که مقرون به صرفه و آسان هستند.

سفید کردن دندان

۱_ از  خمیر جوش شیرین و پراکسید هیدروژن برای سفید شدن رنگ دندان هایتان استفاده کنید :

برای سفید کردن دندان هایتان با استفاده از خمیر جوش شیرین و پراکسید هیدروژن فقط کافیست تا شما با مخلوط کردن یک قاشق چای خوری جوش شیرین، با پراکسید هیدروژن در یک ظرف کوچک یک خمیر نازک درست کنید، بعد از درست کردن خمیر از مسواک نرم برای مالیدن خمیر روی دندان های استفاده کنید، و به آرامی به مدت ۲ دقیقه مسواک بزنید سپس بشویید، و با خمیر دندان به طور منظم مسواک بزنید.

۱_ سفید کردن دندان با مسواک زدن با خمیر پودر زردچوبه :

برای تهیه این مواد و استفاده از آن برای سفید کردن دندان هایتان یک قاشق چای خوری پودر زردچوبه ارگانیک و کمی آب را در یک ظرف کوچک مخلوط کنید، تا یک خمیر نازک ایجاد شود، مانند توصیه بالا از مسواک نرم برای مالیدن خمیر روی دندان استفاده کنید و به آرامی به مدت ۲ دقیقه مسواک بزنید.

استفاده از خمیر آب لیمو و جوش شیرین برای سفید کردن دندان ها :

برای سفید کردن دندان هایتان با این مواد لازم است که یک قاشق چای خوری آب لیمو را با جوش شیرین به مقدار لازم، مخلوط کنید، تا یک خمیر نازک ایجاد شود، سپس با مسواک نرم و به آرامی به مدت ۲ دقیقه مسواک بزنید با آب بشویید، سپس با خمیر دندان به طور منظم مسواک بزنید تا آبلیمو از بین برود.

درمان های انجام شده بلیچینگ دندان برای سفید شدن رنگ دندان ها در دندانپزشکی تخصصی مهرداد نقشینه

سفید کردن دندان

سفید کردن دندان
سفید کردن دندان

سفید کردن دندان ها با استفاده از پوست پرتقال و نمک :

برای انجام این کار کافیست بخش سفید پوست پرتقال را، با نمک دریا بپوشانید سپس پوست پرتقال را به آرامی بر روی دندان های خود به مدت ۲ الی ۳ دقیقه مالش دهید بعد آن را بشویید و سپس برای حذف تمام مرکبات، به طور منظم با خمیر دندان و یا جوش شیرین مسواک بزنید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *