سفید کردن دندان

در دندانپزشکی خوب مهراد در غرب تهران

سفید کردن دندان

بسیاری از روش ها و محصولات موجود برای سفید کردن دندان ها وجود دارد.اینکه محصولات و روش هایی که برای سفید کردن دندان استفاده می کنید امن هست یا خیر موضوع بسیار مهمی است که در دندانپزشکی خوب مهراد در غرب تهران مورد توجه قرار می گیرد.

سه دسته کلی از روش های سفید کردن دندان وجود دارد که عبارت اند از:

  • سفید کردن دندان توسط دندانپزشک شما اداره می شود ( آفیس بلیچینگ )
  • سفید کردن دندان توسط دندانپزشک خود برای استفاده در خانه استفاده می شود (هوم بلیچینگ )
  • سفید کردن دندان بدون نظارت دندانپزشک خود، در خانه به دست آمده است و یا در خانه ساخته شده است

شما می توانید یک روش خاص برای سفید کردن دندان ها بر اساس یک یا چند عامل در نظر بگیرید، از جمله:

  • نوع تغییر رنگ دندان شما
  • هزینه درگیر در درمان سفید کردن دندان
  • روش درمان سفید کردن دندان  نسبت به سن شما (این مربوط به کودکان است)

قبل از اینکه برای سفید کردن دندان تلاش کنید، بهتر است که در مورد روش های سفید کردن دندان با دندانپزشک خود صحبت کنید. دندانپزشک شما می تواند یک طرح درمان سفید کردن دندان را که بهترین نیازهای شما را برطرف می کند، توصیه کند.

قیمت لمینت دندان

عكس روبرو سفید کردن دندان (بليچينگ) می باشد. همان طور كه می بينيد يک ماده ى تيره رنگ بر روى دندان هاى بيمار قرار داده می شود. اين ماده رنگدانه هاى مواد غذايى را كه در طی سال ها در دندان بيمار جا خوش كرده اند را از بين می برد و رنگ سفيد و طبيعى دندان را برمی گرداند. ماده ى سبز رنگى كه بين لثه و دندان قرار گرفته، از تحريک لثه توسط ماده ى تيره رنگ جلوگيرى می كند.

سفید کردن دندان های حرفه ای :

دندانپزشک شما می تواند از روش های مختلفی برای سفید کردن دندان های شما در دفتر و یا در خانه استفاده کند. به طور کلی، روش هایی که استفاده می کنند، دندان های شما را با پراکسید کربامید سفید می کنند. این روش رنگ دندان را در یک واکنش شیمیایی هدف قرار می دهد. این یک راه امن برای سفید کردن دندان ها است.

 درمان درون سفید کردن دندان دفتر :

درمان سفید کننده در دفتر می تواند مفید باشد، زیرا بسیار سریع جواب می دهد. اثر سفید کننده نیز ممکن است طول بکشد. اغلب شما ممکن است نیاز به درمان یک ساعت یا چند بازدید برای سفید کردن دندان های خود داشته باشید. این به این دلیل است که غلظت پراکسید هیدروژن در محصولات اعمال شده بیشتر از محصولاتی است که در خانه استفاده می کنید. در صورتی که دچار کمردرد یا ضایعات فراوانی نیز هستید، توصیه های درمانی توصیه می شود.

دندانپزشک شما همچنین می تواند از استفاده از نور هنگام استفاده از محصول سفید کننده به دندان هایتان برای سرعت بخشیدن به فرآیند استفاده کند اما این روش اضافی همیشه موثر نبوده است.

درمان سفید کردن دندان در خانه از طریق دندانپزشک:

دندانپزشکان همچنین می توانند به شما کمک کنند که دندان هایتان را در خانه بسوزانید. دندانپزشک شما ممکن است بتواند سینی های مناسب خود را در دهان خود قرار دهد. شما ژل را به آن اضافه کنید و ظرف ۳۰ دقیقه تا یک ساعت در روز (به عنوان توصیه شده توسط دندانپزشک خود) چند هفته برای سفید کردن دندان های خود استفاده کنید.

برای حفظ نتایج سفید کردن دندان خوردن، نوشیدن و عادت های بهداشت دهان می تواند تا حد زیادی نتایج سفید کردن دندان ها شما را تحت تاثیر قرار دهد. پس از انجام هرگونه درمان سفید کننده، دندانهایتان هنوز در معرض رنگ آمیزی از نوشیدنی هایی مانند چای و قهوه و غذاهای خاص هستند. شستشو دهان و دندان به زودی پس از خوردن یا نوشیدن می تواند بسیار موثر باشد. اطمینان حاصل کنید که از روش متناظر با نیازهایتان استفاده کنید و همیشه دستورالعمل های محصول و دندانپزشک را دنبال کنید. اگر عوارض جانبی داشته باشید، با دندانپزشک خود تماس بگیرید.

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *