ایمپلنت کامل و تمام دندان ها در کلینیک تخصصی مهراد

ایمپلنت در غرب تهران

اگر يك بيمار تمام دندان هاى خود را از دست بدهد، به احتمال زياد متخصص کلینیک دندانپزشکی مهراد به او پيشنهاد ميكند كه پروتز يک دست دندان را توسط چهار تا هشت فيكسچر ايمپلنت بر روى لثه ى خود قرار دهد.

ایمپلنت دندانى نوعى پایه تیتانیوم سازگار با سلول هاى بدن است. از ایمپلنت هاى دندانى به عنوان جایگزین مناسب و دائمى به جاى یک یا چند دندان از دست رفته استفاده مى شود. پس از قرار گرفتن ایمپلنت در داخل استخوان فک، استخوان سازى سلول هاى اطراف سطح ایمپلنت صورت مى گیرد و اصطلاحا ایمپلنت به استخوان فک جوش مى خورد. سپس قسمت تاج دندان به صورت روکش دندانى ساخته شده و روى پایه ایمپلنت قرار مى گیرد. طبیعتا درمان کاشت ایمپلنت به علت حساسیت این درمان و مخاطرات آن براى عصب هاى موجود در لثه و فک بیمار، باید توسط دندانپزشک متخصص جراح لثه و یا دندانپزشک متخصص جراح فک و صورت انجام پذیرد.

ايمپلنت دندان ها به صورت تک تک آسان تر و به صرفه تر است. همچنين استفاده از اين نوع ايمپلنت ها در مقايسه با استفاده از دندان هاى مصنوعى كه قديمى تر و متحرک اند بهتر است، چرا كه دندان هاى مصنوعى باعث اذيت شدن لثه هاى بيمار ميشود و بيمار با آن احساس راحتى نميكند.

کلینیک دندانپزشکی مهراد با بهترین متخصصان جراحی لثه و متخصصان جراحی فک و صورت خدمات ایمپلنت را ارائه می دهد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *