دندانپزشکی زیبایی مهراد در غرب تهران

قیمت کامپوزیت ونیر

در طراحی لبخند در کلینیک دندانپزشکی زیبایی مهراد در غرب تهران فاکتورهای زیادی از جمله رنگ پوست ، رنگ مو ، وضعیت دندان ها و بسیاری از موارد دیگر در نظر گرفته می شود.

و برخی از مواردی که در طراحی لبخند دندانپزشکی زیبایی مهراد می توانید اصلاح کنید شامل رنگ دندان،فاصله بین دندان ها،ردیف بودن و تعادل آنها می باشد.

در اين كيس، دو دندان جلويى نرمال بيمار داراى فاصله ى بسيار كمى در بين شان هستند. با طراحى لبخند مناسب براى بيمار، طبق چهره، جنسيت و ويژگى هاى فكى و دندانى بيمار دندان هاى جديد ساخته شده و نتيجه ى نهايى در تصوير پايين مشخص است.

دندانپزشکی خوب در غرب تهران

اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت ونیر :

در صورتی که مشکلاتی از قبیل شکستگی، لب پر یا لکه دار شدن و فاصله دار بودن در دندان هایتان وجود دارد، باندینگ می تواند راه حل مناسبی برایتان باشد.دندانپزشکان همچنین از باندینگ برای پر کردن پوسیدگی های دندان یا حفاظت از ریشه آن استفاده می کنند. معمولا دندانپزشک می تواند باندینگ را طی یک جلسه انجام دهد که شامل قرار گرفتن مستقیم مواد رنگ دندانی یا رزین کامپوزیت (که همان ونیر کامپوزیت نام دارد) روی سطح دندان های مورد نظر می باشد.

اصلاح طرح لبخند با بلیچینگ دندان : 

همانطور که می دانید دندان ها به دلایل متفاوتی ممکن است زرد و یا تیره شوند. دلایلی از قبیل مصرف مواد غذایی مانند قهوه، شکلات، انواع توت که موجب لکه دار شدن دندان ها می شوند. این تغییر رنگ به علت آن است که با بالا رفتن سن، مینای دندان تحلیل رفته و لایه ی زرد زیرین که دنتین نام دارد، بیشتر نمایان می شود. البته برخی افراد رنگ دندان هایشان از ابتدا زرد و تیره است که در چنین افراد علت زردی رنگ دندان ها ژنتیکی است. در صورتی که قصد سفید کردن دندان هایتان را دارید می توانید از درمان بلیچینگ دندان در کلینیک دندانپزشکی خوب مهراد در غرب تهران استفاده کنید.

اگر تمايل داريد براى سال نو، طرح لبخند خود را اصلاح كنيد، لطفا هرچه سريع تر جهت نوبت گيرى اقدام فرماييد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *