ونیر کامپوزیت کلینیک دندانپزشکی مهراد در غرب تهران

قیمت کامپوزیت ونیر

يكى از روش هاى خوب براى اصلاح لبخند و ظاهر دندان ها يا پنهان كردن نقص آن ها و سفید کردن دندان ونير كامپوزيت است. در اين روش در کلینیک دندانپزشکی زیبایی مهراد در غرب تهران كامپوزيت ها بر روى دندان بيمار قرار داده مى شوند و توسط دندان پزشك فرم داده شده و تراشيده مى شوند و به صورت يك لايه روى دندان را مى پوشانند و به شما يك لبخند جذاب هديه مى دهد.

ونیر کامپوزیت جایگزین محافظه کارانه تری از لمینت به شمار می رود که از جنس رزین نیمه شفاف بوده و تنها در یک جلسه توسط دندانپزشک با ظرافت روی دندان فرد نصب و محکم می شود. ونیرکامپوزیت ها متنوع تر و مقرون به صرفه تر از لمینت ها می باشند.

يكى از روش هاى خوب براى اصلاح لبخند و ظاهر دندان ها يا پنهان كردن نقص آن ها ونير كامپوزيت است. در اين درمان كامپوزيت ها بر روى دندان بيمار قرار داده مى شوند و توسط دندانپزشک فرم داده شده و تراشيده مى شوند و به صورت يك لايه روى دندان را مى پوشانند و به شما يک لبخند جذاب هديه مى دهند.

تصویر رو به رو دندان های يكی از مراجعين کلینیک دندانپزشکی خوب مهراد در غرب تهران رو كه حدود ٤ سال پيش در يک كلينيک ونير كرده بودند نشان می دهد. این بیمار عزیز تمايل زيادی داشتند كه رنگ دندان هایشان سوپر بليچ يا بسيار سفيد باشد اما به اين موضوع دقت نكرده بودند كه دندان های فک پایین خود زرد رنگ می باشد و این موضوع باعث شده كه تفاوت بسيار زيادی بين رنگ فک بالا و پايين به چشم بياید معمولا بيماران بعد از چند سال دندان های به اين شكل را دوست ندارند و تمايل به تغيير دادن اون دارند پس در زمان انتخاب رنگ ونير خيلی حواستون باید باشه و البته به توصيه های دندانپزشک خود توجه کنید.

ونیر کامپوزیت ها با نام های (ونیر یک جلسه ای) ، (کامپونیر) ، (ونیر های رزین کامپوزیتی) و در بعضی موارد (باندینگ کامپوزیت) هم شناخته می شوند. لمینت نسبت به ونیر کامپوزیت روش تهاجمی تری برای برگرداندن لبخند به شمار می رود. در صورتی که دندان هایتان دچار شکستگی یا آسیب دیدگی شده است، ونیر های رزین کامپوزیت بهترین گزینه برای نصب شدن مستقیم روی دندان ها و همراه داشتن ظاهری زیبا می باشند.

درمان ونیر کامپوزیت دندان موجب زیباسازی دندان و همچنین سفید کردن دندان می شود بدون اینکه هیج تراشی بر روی دندان صورت گیرد درمان ونیر کامپوزیت درمانی ایمن است که آسیبی به بیمار وارد نمی کند. اجزای کامپوزیت ونیر از ترکیب ذرات فیلر به وجود آمده و دارای مقاومت بالایی هستند . درمان کامپوزیت ونیر دندان از ترکیبی خمیری مانند تشکیل شده که با امواج نوری با طول موج خاص سفت می شود و ظاهری زیبا به فرد می بخشند.نسل جدید کامپوزیت ونیر های دندان  به جز اینکه استحکام بالایی دارند فاقد تخلخل بوده و بسیار عالی و سریع پولیش داده می شوند و طول عمرشان افزایش یافته است. کامپوزیت ونیرها ساخته شده از مواد همرنگ دندان هستند که رنگ دندان های تغییر رنگ یافته را اصلاح می کنند و ایرادهای دندان را برطرف می کنند.

قيمت كامپوزيت ونير در دندانپزشکی خوب مهراد در غرب تهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *