قيمت كامپوزيت ونير

در دندانپزشکی خوب در غرب تهران

دندانپزشکی در غرب تهران

روکش های ونیر کامپوزیتی دندان چیست؟ 

کامپوزیت ونیر همچنین به عنوان روکشهای رزین و گاهی پیوند کامپوزیت شناخته می شوند. اگر دندان های خرد شده یا آسیب دیده دارید ، رزین کامپوزیت می تواند به طور مستقیم بر روی دندان ها اعمال شود تا نتایج زیبا و واقعی را تولید کند. کامپوزیت ونیر یک روش متفاوت برای یک تاج دندان، پل دندان یا پر کردن دندان است که، اگر چه از همان مواد استفاده می شود، کارآمد تر از درمان های زیبایی شناسی است.

کامپوزیت ونیرها جایگزین محافظه کارانه ای برای پرسلن هستند و از رزین های شفاف ساخته شده اند که توسط یک متخصص دندانپزشکی خوب در غرب تهران برای شما به صورت دقیق ساخته میشوند. کامپوزیت ونیر چند منظوره تر از کامپوزیت چینی است، ۵-۷ سال عمر می کند و بسیار ارزانتر از کامپوزیت پرسلن به عنوان یک روش طراحی لبخند کامل است.

چرا بیماران و دندانپزشکان در کلینیک دندانپزشکی خوب مهراد در غرب تهران کامپوزیت ونیر را انتخاب می کنند:

  • سریع انجام می شود
  • ارزان تر از پرسلین و یا گزینه های دیگر
  • دندانهای زیرین را آسیب نمی رساند
  • طبیعی است

ونیرهای کامپوزیت دارای مزایای بیشتری نسبت به پرسلن هستند که یکی از مهمترین آنها هزینه و قيمت كامپوزيت ونير  است. به طور متوسط، ونیرهای پرسلن دو برابر گرانتر از کامپوزیت ها هستند، که برای برخی افراد بسیار مهم است زیرا اکثر درمان ها شامل بیمه نیستند. هزینه کامپوزیت ونیرها براساس تعدادی از عواملی متفاوت است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هزينه ايمپلنت دندان،قيمت لمينت دندان،قيمت كامپوزيت ونير با کلینیک دندانپزشکی مهراد در غرب تهران سعادت آباد در ارتباط باشید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *