خدمات طراحی لبخند کلینیک مهراد

قیمت کامپوزیت ونیر

دندان ها نقش مهمى در چهره ى شما دارند. در زمان خندیدن یا حرف زدن دندان هاى شما نمایان مى شوند و ظاهر آن ها مى تواند زیبایى چهره شما را افزوده و یا آن را کم کند. دندان هایی با شکل و اندازه ى خوب و فاصله ى متناسب، در کنار دیگر اجزاى صورت، لبخندى جذاب و چهره اى زیبا براى شما مى سازند.

روش های طراحی لبخند کلینیک مهراد در غرب تهران

۱٫سفید کردن و جرم گیری دندان: این روش بلیچینگ نیز نامیده می شود. این روش را می توان در کلینیک دندانپزشکی یا خانه انجام داد. همه ی افراد نمی توانند از این روش برای زیبایی استفاده کنند، بنابراین بسیار مهم است که ابتدا با دندانپزشک خود مشورت کنید.

۲٫ونیر دندان : ونیر یک پوسته نازک است که از مواد چینی یا کامپوزیت ساخته شده است. ونیرها سفارشی ساخته می شوند و به سمت جلو دندان متصل می شوند. یک روکش می تواند برای درمان شرایط دندانی مختلف مانند دندان های تراشیده شده یا حتی برای پوشش فضاهای بین دندان استفاده شود.

۳٫ ایمپلنت دندان : یک ایمپلنت دندانی یک پروتز طراحی شده برای جایگزینی دندان های از بین رفته است. این دندان جایگزین معمولا از تیتانیوم ساخته شده و با جراحی وارد استخوان دندان می شود. بر خلاف پل دندان، ایمپلنت دائمی است. ایمپلنت دندانی طراحی شده است تا به عنوان ریشه دندان عمل کند و می تواند جایگزین یک دندان مصنوعی مانند تاج، پل یا پروتز شود.

۴٫ تاج دندان: تاج دندان سفارشی ساخته می شود تا متناسب با تمام دندان های شما باشد. تاج ها معمولا از اکریلیک یا پرسلن ساخته می شوند که به فلز متصل شده است تا بتواند مقاومت دندان را افزایش دهد. تاج ها را می توان در دندانپزشکی زیبایی برای درمان دندان هایی که به شکل ضعیف، شکسته، تراشیده شده، پر شده اند، یا برای پوشش فضاهای بین دندان ها استفاده کرد.

۵٫ شکل دهی زیبایی دندانها: همچنین دندانپزشک می تواند دندان را با  حذف برخی از مینای دندان تغییر شکل دهد. این روند معمولا دردناک نیست و می تواند اثرات فوری ایجاد کند.

۶٫ پیوند: فرآیندی است که در آن مواد دندانی رنگی به دندان پیوند می زنند. این یک روش است که می تواند برای  بهبود ظاهر یک دندان که به شدت جرم گرفته، شکسته و یا تراشیده شده است استفاده شود.

۷٫ درمان ارتودنسی زیبایی: ارتودنسی فقط برای کودکان نیست. بزرگسالان بیشتر به دنبال درمان ارتودنسی برای مقاصد زیبایی هستند.

لبخند زیبای خود را از کلینیک مهراد بخواهید