کلینیک دندانپزشکی مهراد در غرب تهران

دندانپزشکی خوب در غرب تهران

حفظ سلامت دهان و دندان و مراقبت از آن ها تاثیر به سزایی نیز در سلامت عمومی بدن دارد.علاوه بر مسواک زدن و نخ دندان کشیدن روزانه،می توانید با مراجعه منظم به متخصص دندانپزشکی برای چکاپ دندان هایتان به بهداشت و سلامت آن ها کمک کنید که تمام افراد حداقل هر شش ماه یک بار باید دندان هایشان را چکاپ کنند، لازم به ذکر است که دندانپزشک شما ممکن است با توجه به وضعیت دندان هایتان، تعداد دفعات بیشتر یا کمتری را به شما توصیه کند.

در اکثر موارد، یک متخصص دندانپزشک خوب چکاپ شما را انجام خواهد داد. همه دندانپزشکان روش یکسانی ندارند ولی معمولاً کارهایی که انجام می شود شامل مواردزیر می باشد:

  • تمیز کردن و صیقل دندان ها

    دندانپزشک شما با استفاده از ابزارهای دندانپزشکی، لک ها و پلاک های روی دندان های شما را از بین می بردوسپس دندان ها را صیقل می دهد.

  • آموزش

    پس از تمیز کردن دندان هایتان دندانپزشک مربوطه به شما درباره بهداشت دهان و دندان،مشکلات و خطراتی که دندان های شما دارند و یا در آینده دچار آن خواهند شد توضیح می دهد.

  • معاینه

    دندانپزشک شما لثه ها و دندان های شما را معاینه می کند تا اگر تغییرات یا علائمی از بیماری در آن بود به شما اطلاع دهد تا برای درمان آن اقدام کنید.

سفید کردن دندان در دندانپزشکی خوب مهراد در غرب تهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *