مشکلاتی که انحراف بودن فک به وجود می آورد

(دندانپزشکی زیبایی در غرب تهران)

بهتر است به یاد داشته باشید که انحراف یا کجی فک از جمله مشکلاتی می باشد که کودکان و بزرگسالان با آن مواجه می شوند. گفتنی است که برای برطرف کردن این مشکل اقدام کردن در سنین پایین تر نتیجه بخش تر خواهد بود اما اگر درمان انحراف فک به تأخیر بیفتد در برخی موارد نیاز به جراحی فک خواهد بود. روش های درمانی مختلفی برای حل این مشکل در دندانپزشکی وجود دارد که می توان به جراحی زیبایی، ارتودنسی و جراحی فک در دندانپزشکی زیبایی دکتر مهرداد نقشینه در غرب تهران اشاره کرد.

دندانپزشکی زیبایی در غرب تهران

همانطور که اشاره شد دندانپزشکی زیبایی دکتر مهرداد نقشینه در غرب تهران توصیه می کند که درمان انحراف فک در سنین پایین تر انجام شود چرا که به تأخیر انداختن این درمان باعث تشدید مشکل خواهد شد. ارتودنسی در غرب تهران یکی از درمان هایی است که برای برطرف کردن این انحراف می توان از آن استفاده نمود. برای برطرف کردن انحراف شدید فک بالا و پایین در برخی موارد جراحی توصیه می شود.

مشکلاتی که انحراف یا کج بودن فک به وجود می آورد :

  • عدم تنفس صحیح

  • جویدن نادرست غذا

  • عدم صحبت کردن درست

  • ظاهر نامناسب

با مراجعه به دندانپزشکی خوب مهرداد نقشینه در غرب تهران می توانید این مشکل را برطرف نمایید و به زندگی عادی برگردید.برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

درمان انحراف فک : 

همانطور که گفته شد برای درمان این مشکل راهکار های بسیاری در علم دندانپزشکی وجود دارد که از مهم ترین آن ها می توان به ارتودنسی در دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه اشاره کرد.با پیشرفت هایی که در این روش حاصل شده است در مدت زمانی مشخص می توان این مشکل را درمان کرد. روش دیگر استفاده از جراحی زیبایی برای برطرف کردن انحراف خفیف فک می باشد. روکش کردن دندان های بالا و پایین نیز می تواند تا حد بسیاری ظاهر فک شما را بهبود ببخشد هر چند این روش انحراف فک را درمان نمی کند. اگر جزء افرادی هستید که انحراف فک شما شدید است می بایست به فکر جراحی باشید مخصوصاً اگر در سنین بزرگسالی به سر می برید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *