جراحی لثه ، لمینت دندان و کامپوزیت ونیر

قیمت لمینت دندان

خيلی ها نمايان شدن لثه ها در لبخند شان را دوست ندارند و از اين اتفاق ناراحت هستند. اگر شما هم در هنگام لبخند زدن لثه تان مشخص مى شود می توانيد به متخصص زيبايى مراجعه كنيد تا طبق وضعيت لثه و دندان هاى شما روش درمانى مناسب را ارائه كند.معمولا برای رفع معضل ديده شدن لثه در لبخند جراحی ليفت لثه انجام مى شود. در صورت لزوم و دلخواه شما ساير درمان هاى زيبايى از جمله بليچينگ، لمينت يا كامپوزيت را نيز می توانيد برای داشتن يك لبخند زيباتر انجام دهيد.

نمایان شدن لثه هنگام خنده و دیده شدن بیش از حد بافت لثه در فک بالایی هنگام خنده ناشی از رویش غیر نرمال دندان ها است،دندان هایی که بافت لثه بزرگی آن ها را پوشانده است کوچک به نظر می رسند.اگر چه در واقع طول مناسبی دارند.عضله ای که حرکت لب بالایی شما را کنترل می کند ممکن است بیش از حد فعال باشد و باعث شود که لب بالایی شما بالاتر از حد نرمال قرار بگیرد و باعث نمایان شدن لثه هنگام خندیدن شود.نحوه رشد و گسترش استخوان فک بالایی باعث به وجود آمدن لبخند لثه ای می شود. برای مثال، در صورتی که در بافت لثه شاهد بیرون زدگی بیش از حد فک بالایی باشید، در حین لبخند زدن، بخش زیادی از لثه شما نمایان می شود.

خط لبخند یا ناحیه ای از دندان که  هنگام لبخند زدن دیده می شود تحت تاثیر عواملی چون:

  • بافت لثه فرد
  • عضلات صورت
  • ظاهر و اندازه لب ها
  • اندازه و ظاهر دندان ها

می باشد

لیفت لثه :

اگر خط لثه شما بسیار پایین یا بسیار بالا تر از حد معمول قرار دارد و یا اینکه هنگام لبخند زدن لثه های شما بیشتر پیدا می شوند و این باعث کاهش اعتماد به نفس شما می شود لیفت لثه در دندانپزشکی دکتر مهرداد نقشینه در غرب تهران گزینه مناسبی برای شما می باشد

لیفت لثه و یا در اصطلاح جینجیوکتومی(gingivectomy)، از طریق تناسب خط لثه باعث اصلاح طرح لبخند وافزایش اعتماد به نفس شما می شود.

کامپوزیت ونیر و لمینت دندان در دندانپزشکی خوب مهراد در غرب تهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *