ارتودنسی با پلاک های شفاف

در دندانپزشکی خوب در غرب تهران

توسط بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران

دندانپزشکی خوب در غرب تهران

Invisalign technique یا ارتودنسی نامرئی یا پلاک های شفاف در تمام طول شبانه روز بجز هنگام مسواک زدن باید استفاده شود. در مدتی که پلاک ها پوشیده و تعویض می شوند، دندان ها به تدریج حرکت داده می شوند تا زمانی که نتایج مورد نظر بدست آید. بسیاری از بیماران بزرگسال که نیاز به ارتودنسی دارند از انجام ارتودنسی فقط به این دلیل که نمی خواهند در محل کارشان براکت ها و سیم هایشان دیده شوند, خودداری می کنند. اینویزیلاین یا پلاک های نامرئی توانسته است این مشکل را حل کند. استفاده از این سیستم برای بیمار بسیار راحت و ساده است طوری که بسیاری از افراد خیلی زود فراموش می کنند که آن را پوشیده اند.در این روش دستگاه ارتودنسی از پلاستیک بی رنگ ساخته می شود که تمام سطح دندانها را می پوشاند و توسط بیمار گذاشته و برداشته می شود.

بسيارى از افراد به خصوص بزرگسالان دوست ندارند سيم ها و براكت های فلزى بر چهره شان تاثير بگذارد و همين دليلى است كه هيچ وقت اقدام به ارتودنسى نكنند ( البته در صورتى كه به آن نياز داشته باشند ). در اين صورت ما به آن ها استفاده از الاينر هاى شفاف را به آن ها پيشنهاد ميكينيم.

با ارتودنسى به وسيله ى اين الاينر ها خبرى از سيم و براكت نيست. البته اين الاينر ها دو نقطه ضعف دارند:

١- برای همه نوع از مشكلات كاربردی نيستند

٢- هزينه ى زيادی دارند

اما اگر در هزينه مشكلی نداريد و متخصص تشخيص داد كه براى حل مشكل شما می توان از پلاک هاى شفاف استفاده كرد، زود دست به كار شويد

برای استفاده از خدمات دندانپزشکی خوب در غرب تهران و در یافت مشاوره با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *