درمان سایش دندان در دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه

قیمت کامپوزیت ونیر

مینای دندان محکم‌ترین ماده در بدن انسان است. وظیفه اصلی این لایه‌ نیمه‌شفاف و سخت دندان، محافظت از دندان‌های شما در برابر فرسایش و جویدن روزانه و همچنین حرارت زیاد غذاهای سرد یا گرم و نوشیدنی‌ها است. مینای دندان همچنین دندان را در برابر اثرات مخرب اسیدها و مواد شیمیایی محافظت می کند.

افراد اغلب متوجه فرسایش ساختار دندان خود نمی‌شوند، اما این فرسایش در طول زمان می‌تواند منجر به تغییر بزرگی در ظاهرلبخندشان میگردد. فرسایش شدید مینا دندان اغلب نتیجه‌ی ساییدگی یا دندان قروچه دندان‌ها است که دلایل زیادی دارد . سایش بیش از حد دندان‌ها در عقب دهان، با فرو ریختن بایت منجر به فرسایش دندان‌های جلو می‌شود. هنگامی که دندان‌های جلو دچار فرسایش و تخریب می‌شوند، لبه بالایی دندان‌ها به تدریج شفاف‌تر شده و شروع به خرد شدن و تخریب می‌کند.

افرادى كه دندان هايى مثل تصوير بیمار بالا در کلینیک دندانپزشکی خوب در غرب تهران دارند، دچار سايش دندان شده اند. اين سايش دندان ميتواند دلايل مختلفی مثل عادت، رفتار عصبى و… داشته باشد.

براى اصلاح شكل اين نوع از دندان ها، بهترين راه ونير كامپوزيت در بهترین کلینیک دندانپزشکی در غرب تهران است. اگر بيمار قصد داشته باشد دندان هاى خود را با لمينت اصلاح كند بايد ابتدا عادت به هم فشردن دندان ها را ترک كند.

درباره ونیر کامپوزیت در کلینیک دندانپزشکی در غرب تهران اطلاعات بیشتر کسب کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *