خدمات لمینت دندان

لمینت دندان در غرب تهران یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی

لمینت دندان در دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه پوسته هایی ظریف و شیشه ای شکل و در عین حال با استحکام بسیار بالا هستند که برای پوشاندن و بهبود سطح رویی دندان ها در دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه به کار می روند. جنس لمینت دندان  از مواد هم رنگ دندان است که برای اصلاح فرم، بد رنگی، شکل، طول دندان و یا بستن فاصله بین دندانی و حتی برای اصلاح شکستگی ها و لب پریدگی هایی دندانی استفاده می شود . لمینیت سرامیکى درمان زیبایى است که مى توان به آن بعنوان پرطرفدارترین درمانها اشاره کرد. همانطور که از اسم آن درمان برمى آید، جنس این لمینیت از سرامیک است و داراى مقاومت بالاتر و ثبات رنگ بیشترى نسبت به جنس کامپوزیت مى باشد. در استفاده از این روش بعضا پزشک معالج ناچار به تراشیدن دندان فرد براى آماده سازى بستر مى شود. همچنین در این روش باید از دندان هاى فرد قالبگیرى شود و نمونه هاى لمینیت سرامیکى در لابراتوار ساخته شود و سپس در جاى خود در دهان بیمار چسبانده شود.

قیمت لمینت دندان

انواع لمینیت دندان :

  • لمینیت سرامیکی
  • لمینیت کامپوزیتی

۱_ لمینت سرامیکی دندان در دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه :

 لمینت سرامیکی دندان به صورت سفارشی از یک سرامیک با کیفیت بالا در آزمایشگاه دندانپزشکی ساخته می شود و دقیقا با بقیه دندان های شما مطابقت دارد.

۱_ لمینت کامپوزیتی دندان در دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه :

در لمینت دندان کامپوزیتی در غرب تهران، دندانپزشک خوب دکتر مهرداد نقشینه یک ماده رزین کامپوزیت را روی دندان قرار می دهند تا یک روکش را در خود مطب دندانپزشکی روی دندان قرار دهند. در لمینت کامپوزیتی نیاز به تراشیدن سطح دندان نیست

۱_ لمینت فوری دندان در دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه :

لمینت فوری دندان در غرب تهران لمینت های از پیش ساخته هستند که به سادگی با دندان های موجود شما مطابقت دارند تا لبخند و ظاهر خود را بهبود بخشند

هر کدام از این روش ها بنا بر شرایط و انتخاب دندانپزشک زیبایی انجام می شود . افرادی که به دنبال بهترین راه برای سفید کردن و ردیف کردن دندان های خود می باشند ،لمینیت دندان به آن ها پیشنهاد می شود . در هر دو روش لمینیت ،یک لایه مواد بر روی دندان ها قرار می گیرد . اما این دو روش با هم کاملا تفاوت دارند ،جنس ،مواد ،نگهداری و… هر کدام از آن ها متفاوت با یکدیگر می باشند . لمینیت سرامیکی در مقایسه با لمینیت کامپوزیتی گران تر می باشد در نتیجه افراد باید با  توجه به شرایط خود و انتخاب دندانپزشک بهترین روش را انتخاب  کنند .

لمینت دندان در دندانپزشکی تخصصی دکتر مهرداد نقشینه چه مشکلات دندانی را ترمیم می کند :

۱_ کج بودن دندان

۲_ لب پر شدن دندان

۳_ ترک خوردن دندان

۴_ تغیر رنگ دندان دائمی

با توصیه ها و مراقبت های پس از لمینیت دندان آشنا شوید