دندانپزشکی خوب در غرب تهران

در تصوير بالا تغييرات قرار گيرى دندان ها، قبل و بعد از درمان ارتودنسى را می بينيد.يكى از مواردى كه بايد در طول درمان ارتودنسى به آن توجه كنيد، همكارى كامل و درست با متخصصتان است. شما به عنوان يك بيمار تحت درمان بايد در طول درمان ارتودنسى، براى رعايت بهداشت دهان و دندان خود وقت بيشترى بگذاريد و چك آپ هاى ماهانه يا هفتگى نزد دندانپزشك خود را به طور مرتب انجام دهيد.

ارتودنسی درمانی است که به منظور اصلاح بی‌نظمی‌ها و نامرتبی‌های دندان انجام می‌شود،درمان ارتودنسی دندان با مرتب سازی دندان ها لبخند را زیباتر و درخشان تر می کند،ارتودنسی دندان مزایای مادام العمری دارد که صرف وقت و هزینه را برای این درمان به خوبی توجیه می کند،ارتودنسی دندان انواع مختلفی داردکه متخصص همواره بهترین نوع را برای اصلاح طرح لبخند و مرتب کردن دندان‌ها توصیه می‌کند

بسیاری از افراد بزرگسال از انجام درمان ارتودنسى صرف نظر می كنند چون وجود داشتن براكت های فلزی روی دندان هایشان را دوست ندارند. براكت های همرنگ دندان كه از جنس سراميک هستند انتخاب های خيلی خوبى برای اين افراد هستند چون باعث می شوند نمای دندان دچار تغيير نشود.

دندانپزشکی خوب در غرب تهران

قرار دادن اين براكت ها که در تصویر رو برو می بینید يكى از مهم ترين بخش هاى درمان ارتودنسى دندان است. اين كار به دقت بسيار زيادى نياز دارد و جايگاه مناسب آن بر روى هر دندان می تواند بهترين و مناسب ترين نيرو را بر دندان ها اعمال كند تا ايده آل ترين تغيير اتفاق بيافتد.

هزینه ارتودنسی :

هزینه های درمان ارتودنسی دندان به عوامل زیادی بستگی دارند. با این وجود این هزینه‌ها معمولا به صورت یک جا پرداخت نمی‌شوند. حتما در جلسه اول مشاوره با متخصص ارتودنسی درباره نحوه پرداخت هزینه‌ها صحبت کنید. این عوامل عبارتند از:

  • نوع درمان
  • طول مدت درمان
  • میزان به هم ریختگی دندان‌ها
  • نیاز به درمان‌های جانبی مانند جراحی فک در کنار ارتودنسی
  • دستمزد متخصص

انواع درمان ارتودنسی به صورت روتین دو نوع است : درمان ارتودنسی ثابت و متحرک که در این ویدئو در مورد هرکدام از درمان ها توضیحاتی داریم

انواع سفید کردن دندان در خانه و مطب را بیشتر مطالعه کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *